Macedonian Clan
Добродојдовте на На Macedonian Clan


Добредојдовте на Macedonian Clan.Овој форум го остваривме за информација на нашите играчи.Тренинзи, Натпревари и друго.Креирано од [Macedonian Clan]--[Deagle] и [Macedonian Clan]--[BadBoy]
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Прочитајте обавезно пред да се пријавите!

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin


Број на мислења : 6
Join date : 2011-01-18

ПишувањеПредмет: Прочитајте обавезно пред да се пријавите!   Сре Јан 19, 2011 4:17 am

Сакате да станете член? Едноставно само копирајте го кодот наведен во прозорчето под овој текст, пренесете го во полето за пишување и одговорете на прашањата.

Код:

Вашиот потпис на Counter Strike:
Колку време играте Counter Strike:
Објаснете ја вашата способност/искуство во Counter Strike:
Вашето име:
Година на раѓање:
Место на живеење(држава/град/населба):
Дали редовно играте Counter Strike:
Дали ги прифаќате правилата и обавезите на кланот:

Доколку вашата апликација е ПРИФАТЕНА, вашиот нов потпис ќе ви биде доставен.
Доколку вашата апликација СЕ ЧЕКА, значи дека нашите админи треба та дебатираат за вашето членство во кланот.
Доколку вашата апликација е ОДБИЕНА, значи дека нашите админи мислат дека има проблем.
Поздрав!
Администрацискиот тим.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://mkdclan.macedonianforum.net
 
Прочитајте обавезно пред да се пријавите!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonian Clan :: Апликации(пријави) за во клан-
Отиди до: