Macedonian Clan
Добродојдовте на На Macedonian Clan


Добредојдовте на Macedonian Clan.Овој форум го остваривме за информација на нашите играчи.Тренинзи, Натпревари и друго.Креирано од [Macedonian Clan]--[Deagle] и [Macedonian Clan]--[BadBoy]
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Za vo klan Prijava!

Go down 
АвторПорака
DaveБрој на мислења : 1
Join date : 2011-02-01

ПишувањеПредмет: Za vo klan Prijava!   Сре Фед 02, 2011 12:00 am

Вашиот потпис на Counter Strike:[Macedonian Clan] --> Dave
Колку време играте Counter Strike:povekje od 5 godini
Објаснете ја вашата способност/искуство во Counter Strike:TEamWork, najdobri puski: m4,ak47,deagle.
Вашето име:Hristijan Mijovski
Година на раѓање:16/04/1994
Место на живеење(држава/град/населба): Makedonija/Skopje/Karpos2
Дали редовно играте Counter Strike:DA Obavezno Smile
Дали ги прифаќате правилата и обавезите на кланот:Da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Za vo klan Prijava!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonian Clan :: Апликации(пријави) за во клан-
Отиди до: