Macedonian Clan
Добродојдовте на На Macedonian Clan


Добредојдовте на Macedonian Clan.Овој форум го остваривме за информација на нашите играчи.Тренинзи, Натпревари и друго.Креирано од [Macedonian Clan]--[Deagle] и [Macedonian Clan]--[BadBoy]
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Пријава !

Go down 
АвторПорака
(SharK)Број на мислења : 1
Join date : 2011-01-19

ПишувањеПредмет: Пријава !   Сре Јан 19, 2011 5:04 am

Вашиот потпис на Counter Strike: (SharK)
Колку време играте Counter Strike: 6 год.
Објаснете ја вашата способност/искуство во Counter Strike: способност....нез шо да ви кажам...TEAMPLAYER ! Smile
Вашето име: Стефан
Година на раѓање: 14.07.1995
Место на живеење(држава/град/населба): Македонија/Скопје/Драчево
Дали редовно играте Counter Strike: Да
Дали ги прифаќате правилата и обавезите на кланот: Да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin


Број на мислења : 6
Join date : 2011-01-18

ПишувањеПредмет: Одговор на пријавата!   Сре Јан 19, 2011 6:19 pm

Честитаме, вашата апликација е ПРИФАТЕНА.Вашиот нов потпис е: [Macedonian Clan]-->[Shark].

На овој e-mail можеме да стапиме во контакт ако имате проблеми. (damjan_14_@hotmail.com)
Поздрав!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://mkdclan.macedonianforum.net
 
Пријава !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Macedonian Clan :: Апликации(пријави) за во клан-
Отиди до: